Pytanie do magillom'a (question for magillom)

Started by TelemachusRhade, 29 November 2005, 16:37:11

Previous topic - Next topic

TelemachusRhade

Haj :D

Czytaj±c twojego posta zainteresowa³o mnie kilka rzeczy... Mianowicie:
QuoteI have voodoo3 2000->mod bios voodoo3 3000@205Mhz!:)
Czy to oznacza, ze wgrales bios od v3 3k na v3 2k oszukujac w ten sposob v3 2k aby dzialalo jak v3 3k ? Widze ze masz takze wieksza orientacje w sterownikach, a ja jestem w nich nieco zagubiony... Innymi slowy wydajesz sie byc bardziej w temacie niz ja, z tad tez moja prosba - prosilbym o rade, od dluzszego czasu szukam optymalnych rozwiazan (sterownikow i dodatkow do nich) dzieki ktorym moglbym "wycisnac" co sie da z mojego v3 2k, jak zapewne widziales probowalem sie juz radzic tutejszych, lecz oni nic konkretnego nie zaproponowali... Najbardziej interesuje mnie;
QuoteI have voodoo3 2000->mod bios voodoo3 3000@205Mhz!:)

Jesli znajdziesz chwile to odezwij sie na GG (7122935) lub na maila ktorego sam chciales odemnie :D czy choæby tutaj [:p]

Dzieki serdeczne
Pozdro
(\_/)
(O.o) This is Bunny.
(> <) Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

TelemachusRhade

Tak... Je¶li mnie niema lub jestem zajety to zawsze sprawdzam wiadomosci rano lub wieczorem.
Sproboj sie odezwac jeszcze raz, mialem dzisiaj jakas wiadomosc od nieznajomego, ale niezdazylem przeczytaæ i upewnic sie ze to ty, bo wywalilo errora :/ Akurat robilem reinstalke i wywalalem IE z windowsa przez co mialem blad, bo do uruchomienia potrzebna byla biblioteka ktora wyjebalo, ale juz jest ok.

PS: Mam zaznaczone pokazywanie statusu znajomym, tak wiec dopoki cie nie mam na liscie nie widzisz mojego statusu (odezwij sie jeszcze raz [i az do skutku w razie czego] zebym mogl cie wreszcie dodac)
(\_/)
(O.o) This is Bunny.
(> <) Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination

TelemachusRhade

to zalezy... przy usunieciu IE wystepuja problemy jak napisalem (win98), przy podmianie shella (mozliwe tylko w win98) jest znaczny wzrost wydajnosci co do XP nie testowalem jeszcze bo nie uzywam XP

Polecam programy nLite i 98Lite nigdy rêcznie gdy¿ zakonczyc sie to moze formatem

PS: podeslij mi te stery pod XP o ktorych mowiles zamierzam je przetestowac
(\_/)
(O.o) This is Bunny.
(> <) Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination